Tahmin Et Kemal Sunal Filmleri

Ücretsiz Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.1 mb
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma YNR Studios
Tahmin Et Kemal Sunal Filmleri oyunu bir bilmece oyunudur. Hayatını 55 yaşında kaybeden usta büyük ustanın onlarca filminden 55 tanesini oyunumuza ekledik. Gördüğünüz tek ekran görüntüsüyle geçmişe giderek hangi filmi olduğunu hatırlayıp eğlenerek oyna

Tahmin Et Kemal Sunal Filmleri oyunu beceri oyunudur.

Hayatını 55 yaşında kaybeden büyük ustanın onlarca filminden 55 tanesini oyunumuza ekledik. Gördüğünüz tek ekran görüntüsüyle geçmişe giderek hangi filmi olduğunu hatırlayıp eğlenerek oynayacağınız süper bir oyun ortaya çıkardık. 

Hemen hepimizin akşamları televizyonu heyecanla açtığımız 90'lı yıllarda mutlaka karşımıza büyük ustanın bir filmi çıkardı. Filmini görenlerin aklına kanalı değiştirmek asla gelmezdi. Çünkü izlenecek en iyi şey karşımızda olurdu. Esprilerimiz bile onun filmlerinden, diyaloglarından olurdu. Hayatımıza bu kadar güzel işleyen filmleri oyunla birleştirip oynamak gerçekten çok eğlenceli olacak.

 Çocukluğunu ya da gençliğini Kemal Sunal'ın filmleriyle geçiren 7 den 70 e her kitleye hitap edebilecek bu oyunu oynarken çok zevk alacaksınız. Türk mizahının temellerini atan, güldürürken düşündüren, mizah kalitesinden ödün vermeden, büyük küçük herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran bu lider mizahşörün filmlerini hatırlayacağınız bu oyun gerçektende YNR Studios'un en güzel oyunlarından birisi haline geldi. 

 Oyun; Kemal Sunal'ın filmlerinin tamamını ya da bir kısmını izlemiş olan herkesin kolaylıkla anlayıp oynayabileceği düzeyde. Size sunulan tek ekran görüntüsünün hangi filme ait olduğunu bilmeniz yeterli. YNR Studios bu oyunla Kemal Sunal'ı anmamızı ve hafızalara daha çok kazımamızı sağlayacak. 

Daha Fazla Göster
Tahmin Et Kemal Sunal Filmleri indir